• [email protected]
 • Bağlarbaşı Mahallesi İncilik Sokak Defne Apartmanı No:5 D:12 Maltepe / İstanbul
Donanım Ve Ürün Tedariği

Donanım Ve Ürün Tedariği

Donanım ve ürün tedariki, yazılım, teknoloji ve ekipmanlardaki en son gelişmeleri araştırıp tedarik eder.

Donanım Ve Ürün Tedariği | Enfo Bilişim

Gerekli olan ürünleri en kısa sürede hizmetinize sunmaktayız!

Enfo Bilişim olarak kamu kurumları başta olmak üzere tüm işletmelerin sadece arşivlerini dijitale taşımakla kalmıyor, süreci dijital dönüşümün bir parçası olarak görüyoruz. Enfo Bilişim olarak oluşturduğumuz güçlü ekosistem sayesinde kurumların ihtiyacı olan Dijital dönüşüm çözümlerini de uçtan uca yönetiyoruz. Kurumsal iş yazılım sektörünün öncü markalarından Workcube ERP &Enfo Bilişim İş ortaklığı ile Üretim, ticaret veya hizmet gibi her sektördeki kurumları uçtan uca dijitalleştiriyor, rekabet güçlerini arttırıyoruz.

İşletmelerin dijitalleşme sürecini destekleyen Workcube’un ERP, CRM, HR, LMS vb. güçlü iş fonksiyonları ve yetkinlikleriyle işletmelerin dijital dönüşümünde aktif rol oynuyor, kurumlara rehberlik ediyoruz.

Donanım ve Ürün Tedariği

Günümüzün teknoloji odaklı dünyasında, kuruluşlar rekabette öne geçmek için BT operasyonlarını ve altyapılarını geliştirmeye ve dönüştürmeye devam etmelidir. Donanım ve ürün tedariği, yazılım, teknoloji ve ekipmanlardaki en son gelişmeleri araştırıp tedarik ederek ve kolay uygulama, bakım ve ölçeklenebilirlik sağlayan hizmetler sunarak kuruluşlara teknoloji avantajı sağlar.

Donanım ve Yazılım Satışı

Donanım ve ürün tedariği iş ortaklıkları, en son teknolojileri indirimli fiyatla tedarik etmemize olanak tanıyarak bu tasarrufları müşterilerimize aktarmamızı sağlıyor.

Her biri benzersiz mimari ve mühendislik uzmanlığına sahip geniş bir kaynak yelpazesi ve deneyimli bir satın alma profesyonelleri ekibiyle Enfo bilişim Yazılım, uygun yazılım, donanım ve ekipmanı değerlendirme, özel ve anlaşılır öneriler sunma ve en uygun kombinasyonları seçme becerisine sahiptir. Bu bileşenleri kuruluşunuzun özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde Enfo bilişim ayrıca kuruluşlara, yönetilen altyapınızın en son ekipman, garanti yenilemeleri ve yazılım güvencesi ile güncel kalmasını sağlamak için eksiksiz yaşam döngüsü yönetimi hizmetleri sağlar. Yaşam döngüsü yönetimi hizmetlerimiz şunlara hizmet eder:

 • Zaman alan yönetim görevlerinin yükünü azaltın
 • Bütçe tahmininde öngörülebilirlik ve doğruluk sağlayın
 • Kaynaklarınızı iş sonuçları üretmeye odaklayın

Ekipman Tabanlı Yönetilen Hizmetler

Donanım ve ürün tedariği yazılım, teknoloji ve ekipmandaki yenilikler hızlı bir şekilde oluşmaya devam ettikçe ve rekabet baskısı arttıkça, kuruluşlar genellikle mevcut BT operasyonlarını ve ortamlarını güncellemek zorunda kalıyor. Ancak, bu güncellemeler genellikle yalnızca zaman alıcı olmakla kalmaz, aynı zamanda kuruluş için önemlidir.

Enfo Bilişim ekipman Tabanlı Yönetilen Hizmetleri, ister başlangıç ​​ister büyük bir firma olsun, kuruluşunuzun, sabit bir aylık ücretle tam destekli ekipman için ölçeklenebilir bir çözüm aracılığıyla Enfo güvencesi ile BT'yi elde etmesini ve sürdürmesini sağlar. Çözüm, sipariş, yönetim ve dağıtım gerekmeden kuruluşunuza yeni sunucular, güvenlik duvarları veya erişim noktalarının yanı sıra dizüstü bilgisayarlar ve sanal iş merkezlerini oluşturur.

Ürün Tedarik Yönetimi ve Bilgi Teknoloji

Bilgi Teknolojisi (BT) kaynakları, ürünün yaşam döngüsü boyunca kabul edilebilir bir performans sergilemek için profesyonel zaman, çaba ve finansal kaynakların sürekli yatırımını gerektirir.  BT varlıklarını yönetmenin faydaları şunları içerir:

 • BT varlıklarının görünürlüğü ve kontrolü
 • Varlıkların kullanımını iyileştirin
 • Denetim gereksinimlerine uygunluk
 • Yasal gerekliliklere uygunluk
 • Organizasyonel değişiklikleri ve projeleri desteklemek
 • Hizmet yönetimi için yapılandırma verileri sağlayın
 • Uygun olduğunda marka ve model standardizasyonu
 • Etkin planlama, bakım, yükseltme ve elden çıkarmayı kolaylaştırmak için envanter genelinde büyük harf kullanılmamış donanım ve yazılım envanteri
 • Toplu satın alma ve tercih edilen satıcılarla çalışma yoluyla elde edilen fiyatlandırma avantajları
 • Yazılım satın alımları için lisans uyumluluğu
 • Donanım ve yazılımın BT altyapısı ile uyumlu olmasını sağlar.