Tarama (Dijital Arşiv Hizmeti)

Bilgi ve belgelerinizi optimum şartlarda dijitale aktaralım!

Servis büro hizmeti olarak da bilinen dijital arşiv; teknolojinin deneyim ve süreç ile bütünleştiği, arşiv verimliliğin üst seviyede tutulduğu hizmetler bütünüdür.

Nasıl?

Kurum ve kuruluşların sahip olduğu tüm farklı boyutlardaki dokümanlar taranır, adlandırılır, indekslenir (niteleme) ve kalite kontrolünden geçirilerek bilgisayar ortamına aktarılır.

Nerede?

Bu hizmetin önemli bir kısmını müşteri yerinde vermekle beraber, arşiv çalışma için uygun mekanı olmayan müşterilerimize arşiv ve tarama merkezimizde bu işlemleri gerçekleştirmektedir.

Hangi Yazılım?

Hacmi ne olursa olsun tüm bilgi ve belgelerinizin verimli ve güvenilir şekilde sayısallaştırılması (dokümanların dijitalleştirilmesi) EnfoDoc arşiv ve görüntüleme yazılımı ile mümkün olmaktadır.

EnfoDoc Demo Talep Formu

Kendi geliştirdiğimiz özel yazılım ve teknolojik alt yapımızdan faydalanmak için bizi arayın!

İşleyiş

Tüm belge boyutlarında milyonlarca sayfaya TS 13298 Elektronik Belge Yönetim Standartları doğrultusunda, profesyonel ekipmanımız, deneyimli ekibimiz, yüksek teknolojik çözümlerimizle gerçekleştirdiğimiz dijitalleştirme çalışmaları ile süresiz saklanacak belgeler elektronik ve güvenli ortama aktarılarak dokümanlar adlandırılır ve indekslenir (nitelenir).

Farkımız

Dijital arşiv sisteminin kurulmasıyla, belgelere elektronik ortamda ulaşım kolaylaşır, kullanıcılar yetki ve rol bazlı olarak erişim sağlarlar. Birçok kurum ve kuruluş için kendi kaynaklarını kullanarak gerçekleştirmeleri uzun zaman, maliyet, iş kaybına neden olabilecek bu tip operasyonlar, firmamız tarafından zamanında, ekonomik, kaliteli ve güvenilir bir şekilde hayata geçirilmektedir

Kalite Standartları

Firmamız sürekli iyileşme, sürekli ileri gitme, yaptığı işleri ilk seferde doğru, eksiksiz, güvenilir şekilde bitirmeyi hedefleyerek kalite politikasını yaşamaktadır. Tüm personelimizin firmamızın birer parçası olduğuna inanmaktayız. Yaptığımız işlerde iş sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm prosedürleri eksiksiz yerine getirmekteyiz. Uzman ve güvenilir bir süreç için bizi arayın!