Arşiv Programı Çözümleri

Arşiv Programı Çözümleri

Arşiv programı çözümleri fiziki ve dijital arşiv oluşturmak isteyen, mevcut arşivinin işlevselliğini artırmayı planlayan tüm küçük, orta ve büyük işletme ve kurumların ihtiyacını karşılıyor. Kurumlar müşteri, iş ortakları, anlaşma ve benzeri her işlem ya da kişiye ait belgeleri saklamakla yükümlüdür. Bu belgeler fiziki ortamda saklanıldığında bir süre sonra yığın oluşturduğu için istenildiğinde belgeyi bulmak zaman alabiliyor. Fiziki arşiv sınıflandırma, saklama işlemleri ne kadar düzenli olursa olsun zaman kaybettiriyor. Fiziki arşiv programı çözümleri bu zaman kaybını ortadan kaldırıyor, arşivi daha erişilebilir hale getirmeye yardımcı oluyor. Dijital arşiv ise tam aksi bir hizmeti veriyor. Şirket ve kurumların arşivlerini kademeli şekilde dijitale dönüştürüyor. Bu süreç titizlikle gerçekleştiriliyor, her belge taranarak yazılıma, bulut sistemine yükleniyor. Dijital arşiv oluşturulduktan sonra arşive ulaşmak saniyeler sürüyor. Her kullanıcıya profil oluşturularak veriye güvenli erişimle ulaşılması sağlanıyor.

Arşiv Programı Kullanmanın Avantajları

Arşiv programları modern zaman arşivlerinin kurulmasında etkili rol oynuyor. Tozlu, hantal arşivler geride kalıyor, istenilen belgeye dakikalar içerisinde ulaşım sağlanıyor. Peki, arşiv programı çözümleri başka ne gibi avantajlar sunuyor? İşte detaylar;

  • Kâğıt maliyetini azaltır. Özellikle fatura, dekont gibi çeşitli belge akışı olan yerlerde ciddi avantaj kazandırır.
  • Müşteri – muhasebe süreçlerini hızlandırır. Kurum içerisindeki belge – evrak takibini hızlandırır.
  • Zaman tasarrufu sağlar. İş verimliliğini artırır.
  • Fiziksel arşivleme maliyetini azaltır.
  • Fiziki arşive sahip yerlerde belgeye erişimi hızlandırır.
  • Üst düzey veri güvenliği sunar.
  • İş gücünü hafifletir; arşive git – gel süreçlerini sona erdirir.
  • Hata oranını minimuma düşürür.
  • Mevzuata uygun arşiv oluşturmaya yardımcı olur.
  • Kurumun daha modern ve çağa uygun olmasını sağlar.

Enfo Bilişim Arşiv Programı hizmeti

Enfo Bilişim arşiv programı çözümleri ile uzun yıllardır hizmet veriyor, kurumların arşiv dönüşümünü tamamlıyor. Kurumların bünyesinde bulundurmakla zorunlu olduğu arşivler belge yığınları oluşturuyor, bir belge lazım olduğunda dosyalama düzenine rağmen zaman kaybı yaşanıyor. Enfo Bilişim, arşiv danışmanlığı ve arşiv yazılımları hizmetleriyle en önce bu zaman kaybını ortadan kaldırıyor, yüksek teknolojinin gücüyle arşivle ilgili tüm şikayetleri gideriyor. Modern çözümler için Enfo Bilişim ile iletişime geçebilir, yenilikçi arşiv sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz