Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı

Arşiv sayısallaştırma yazılımımız olan EnfoDoc iile fiziksel ortamlardaki kayıtlarınızı en güvenli şekilde dijital ortama aktarıyoruz.

Arşiv sayısallaştırma yazılımımız olan Enfodoc hem linux hemde windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilen, içerisinde yığın tarama, indeksleme, veri dijitalleştirme ve OCR gibi işlemlerinin yanı sıra aynı zamanda verileri görüntüleme işlemlerini de yapabildiğimiz güçlü bir kullanıcı dostu yazılımdır. Bunun yanında EnfoDYS, Fiziksel Arşiv gibi diğer komplex işlemleri yapabildiğimiz yazılımlarımız için de bizimle iletişim'e geçiniz.

Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı

Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı projelerinin karmaşıklığı ve yüksek başlangıç ​​ve işletme maliyetleri uzun süredir çoğu kütüphaneyi, müzeyi arşivlerinin kafasını karıştırdı. Bugünün yüksek performanslı, düşük maliyetli bilgisayarlarından yararlanarak, 1/3'ten daha az tarihsel başlangıç ​​ve işletme maliyetlerinde mümkün olan en yüksek kalitede dijital koleksiyonlar üreten sayılara göre boyama dijitalleştirme sistemiyle bu engelleri ortadan kaldırıyor.

Arşiv sayısallaştırma yazılımı kurulum ve eğitim personeli, bir gün gibi kısa bir süre içinde size tamamen işlevsel bir sayısallaştırma sistemi bırakacaktır. Web üzerinden takip eden eğitim oturumları, personelinizin her gün hiyerarşik meta verilerle tamamlanmış birden fazla güzel dijital kitap üretmesini sağlar. En yeni kitap tarama donanımının yeni düşük fiyatları ve yüksek performansı ile eksiksiz dijitalleştirme laboratuvarları şaşırtıcı derecede uygun maliyetlidir.

Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı otomatik veri taşıma özelliği, dijital arşivinizin birden çok kopyasını her üç ila beş yılda bir yeni ortama aktarmanızı kolaylaştırarak hiçbir verinin kaybolmamasını sağlar. Ayrıca, veri geçişi sırasında, güncelliğini yitirmiş veri biçimlerini otomatik olarak gelecekte ortaya çıkabilecek yeni standartlara dönüştürecektir.

Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı Elemanları

 • İş Akışı Yöneticisi
 • Otomatik ve Manuel Görüntü İyileştirme
 • Entegre Hiyerarşik Meta Veri Yakalama
 • Son Teknoloji Özelleştirilebilir Çıktı Türevleri ve Formatları
 • Otomatik Arşivleme
 • Veri Taşıma Tesisi
 • Dijital Koleksiyon Web Sitesi Oluşturucu
 • Aydınlanmış Mimari

Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı ve erişim sistemlerinin her bir unsurunun temel amaçlarının net bir şekilde anlaşılmasından kaynaklanmaktadır. Kitap yayıncılığı işinde, bunları satan mağazalarda nadiren kitaplar üretilir. Üretim sadece perakendeden ayrı değil, aynı zamanda kitap üreticileriyle basit, konsolide bir ilişki sağlarken her bir mağazanın özel ihtiyaçlarını karşılamak için distribütörler var. Bazı durumlarda distribütörler depolama hizmeti verirken, bazı durumlarda ise ürün depolaması üretici tarafından gerçekleştirilir.

Arşiv Sayısallaştırma Yazılımı İşlev Örnekleri

 • Kağıttan, mikrofilmden veya PDF'den farklı görüntü formatındaki taramaların indekslenmesi
 • OCR – Gotik - Fraktur metni dahil etme
 • Otomatik makale segmentasyonu ve meta veri çıkarma
 • Gerektiğinde kalite kontrol ve düzenleme için verimli araçlar
 • JPG, aranabilir PDF ve XML gibi çeşitli dosya formatlarında çıktılar - hepsi çeşitli XML standartları dahil olmak üzere esnek formatlarda ve düzenleme.
Bize ulaşın
E-posta adresinizi bizimle paylaşın, uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz hakkında bilgi verecektir!
Teşekkürler!
Hata! Formu gönderirken bir şeyler ters gitti.