Donanım Tedarik & Kiralama

Enfo Bilişim Ailesi olarak geniş donanım tedarik yelpazemiz ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu birçok donanımı hizmetinize sunuyoruz.

Enfo Bilişim Ailesi olarak tarayıcı, PC, yazıcı başta olmak üzere bilişim dünyasında kullanılan her türlü donanım satın alımı ve kiralama için bizimle iletişim'e geçiniz.

Donanım Tedarik & Kiralama

Bir web tarayıcısı veya satıcı tarafından barındırılan bulut hizmetleri ve abonelikleri aracılığıyla erişilen teknoloji Donanım Tedarik & Kiralama için ön onay süreci hakkında daha fazla bilgi edinin. Buna e-öğrenme platformları, çevrimiçi testler, değerlendirmeler, gözetleme, kurumsal çapta çözümler ve herhangi bir öğrenci veya halka açık teknoloji dahildir.

Ekibinizin zamanını boşaltmak, kaliteli, kalıcı ekipman, donanım ve yazılım çözümleri sağlamak anlamına gelir. Bu, yeni ve eski teknolojiye eşit derecede bağlı kalmak, Donanım Tedarik & Kiralama ekipmanı yeniliğine değil performansına göre seçmek anlamına gelir.

Zamanınızın bir numaralı savunmamız, her zaman sektörünüzü ve işinizi derinlemesine anlamamızdan gelir. Son derece yetenekli ve deneyimli bir satış ekibiyle, teknolojinizden neye ihtiyacınız olduğunu anlamak için her zaman doğru sorularla başlıyoruz. Bu ayrıntılı süreç, optimum üretkenlik için uyarlanmış ekipman almanızı garanti eder.

Bilgisayar ekipmanının kullanımı BT uzmanlarıyla sınırlı değildir: bu günlerde, büyük veya küçük her şirketin BT altyapısına sahip olması gerekir. Teklifler ve faturalar oluşturmak için bilgisayar kullanan zanaatkarlar ve teknisyenlerden yenilikçi iletişim yazılımı kullanan yeni şirketlere kadar hiç kimse BT ekipmanına ihtiyaç duymaktan muaf değildir.

Donanım Tedarik Süreci

Donanım Tedarik & Kiralama kurulmamış veya içi veya bulut içinde erişilen olsun barındırılan (internet üzerinden) solüsyonları veya yazılımın ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olmayabilir, risk altında hassas bilgi işlem verileri depolamanız için uygun donanımlara erişebilirsiniz.  Web Erişilebilirlik Politikası veya kurumsal düzeydeki uygulamalar veya lisans sistemleri ile entegrasyon gerektirebilir.

UB sunucularına yüklenen barındırılan çözümler ve yazılım uygulamaları, iş politikaları, uyumlu olduğundan emin olmak için satın almadan önce güvenlik, finansal yönetim, erişilebilirlik ve bilgi işlem tarafından teyit edilmelidir.

Süreç Hedefleri

Bu sürecin amacı, satın alma öncesinde Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Ofisi, Mali Yönetim tarafından yapılan inceleme ve onayın dahil edilmesidir. İnceleme sürecinin nihai sonucu, yazılım, hizmet veya uygulamanın satın alınmasına ilişkin bir öneri veya onay sağlamaktır.

  • Web tabanlı hizmetler (tamamen internet üzerinden kurulan, barındırılan ve erişilen barındırılan yazılım uygulamaları)
  • Bir bulut hizmeti veya bulut sağlayıcısı aracılığıyla sunulan bulut bilişim
  • UB sunucularına kurulum gerektiren sunucu tabanlı yazılım
  • UB veya üçüncü taraf web sayfaları aracılığıyla öğrenciler veya halk tarafından erişilen herhangi bir hizmet veya yazılım
  • Ödeme toplayan veya PCI uyumluluğu gerektiren herhangi bir yazılım veya hizmet (kredi kartı kullanımı)
  • Kişisel Tanımlayıcılar veya HIPAA verilerini içeren veya değiş tokuş eden herhangi bir yazılım veya hizmet
  • Mevcut şirket içi yazılımdan bulut tabanlı hizmetlere veya yazılıma herhangi bir yükseltme
  • Tüm kurumsal tabanlı yazılımlar veya lisans çapında yazılımlar
  • Bu süreçte daha önce incelenmemiş tüm çok yıllık yenilemeler
Bize ulaşın
E-posta adresinizi bizimle paylaşın, uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz hakkında bilgi verecektir!
Teşekkürler!
Hata! Formu gönderirken bir şeyler ters gitti.