Tarama

Tarama, dijital arşiv hizmetleri, işletmelerin değerli ofis alanını boşaltmasını ve kayıtlarını korumasını sağlayan popüler, uygun maliyetli bir çözümdür.

Servis büro hizmeti olarak da bilinen dijital arşiv; teknolojinin deneyim ve süreç ile bütünleştiği, arşiv verimliliğin üst seviyede tutulduğu hizmetler bütünüdür.

Tarama Hizmetleri

Tarama, dijital arşiv hizmetleri, işletmelerin değerli ofis alanını boşaltmasını ve kayıtlarını korumasını sağlayan popüler, uygun maliyetli bir çözümdür. Arşiv tarama hizmetleri, belgelerinizi site dışında güvenli bir şekilde saklamanıza ve gerektiğinde bilgilerinizi talep etmenize olanak tanır.

Enfo Arşiv Yönetim Türkiye genelinde arşiv tarama hizmetleri sunmaktadır. Tarama, dijital arşiv hizmetleri güvenli arşiv depolama tesisimiz, hızlı dijital erişim ile saha dışında depolama sağlamak için yerinde bir tarama bürosu ile birleştirilmiştir. Arşiv taraması, işletmelerin değerli ofis alanını boşaltmasını ve kayıtlarını korumasını sağlayan popüler, uygun maliyetli bir çözümdür.

Arşiv tarama hizmetleri, belgelerinizi site dışında güvenli bir şekilde saklamanıza ve gerektiğinde bilgilerinizi talep etmenize olanak tanır. Enfo Arşiv Yönetim sistemleri akredite bir hizmet sunmaktadır, daha fazla bilgi için iletişime geçmeyi unutmayın.

Tarama yönetimi ekibi, yüksek kaliteli dijital görüntüler sağlayan yüksek üretim tarayıcılarından oluşan bir filoyla donatılmıştır. Taranan tüm görüntüler, iki ayrı tarama operatörü tarafından kalite kontrolünden geçirilir. EnfoDYS içerik Arşiv Yazılımı geri alma ekibi, korunmasını istediğiniz belgelerinizi bulur, tarar ve yükler. Belgeler, güvenli FTP yoluyla veya bulut belge yönetimi çözümümüz aracılığıyla yüklenebilir ve bilgilerinize doğrudan masaüstünüzden hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar.

Tarama, dijital arşiv hizmetleri  ile taranan görüntüler istenen herhangi bir dijital formatta çıktı olarak alınabilir. PDF ve TIFF popüler seçeneklerdir, ancak ilgili ekip, görüntülerin mevcut herhangi bir belge yönetimi veya ofis sistemiyle uyumlu olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışabilir.

Arşiv Tarama Hizmetleri

  • Arşiv Hizmetleri , uygun fiyatlarla yüksek kaliteli arşiv kutuları sağlar
  • Arşiv Tarama Hizmeti – Dosyalarınızı kutulara koymak için yardıma ihtiyacınız olursa ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır
  • Barkodlama – Belgeleriniz için bir denetim izi sağlamak için tüm arşiv kutuları koleksiyonda numaralandırılır.
  • Güvenli Arşiv Deposu – Belgeleriniz güvenli depo tesisimize yerleştirilecektir.
  • Talep Üzerine Tarama – Belgeler, talebinizden sonraki iki saat içinde alınır, taranır ve iade edilir.

Analog Belgelerin Dijitalleştirilmesi ve Taranması

Tarama, dijital arşiv hizmetleri kağıt belgelerde yer alan bilgilerin dijitalleştirilmesi, dijital yenileme sürecindeki ilk önemli adımdır. Onsuz, bir organizasyonun geçmişi ve geleceği arasındaki devamlılık tehlikeye girebilir ve tarihi hafızası kaybolabilir.

Dijital arşivleme, basılı bir orijinalin elektronik formata dönüştürüldüğü ve indekslendiği teknik işlemdir. Bu  basit meta veri aramalarından tam metin aramalarına, yönetim kontrolünden büyük veri girişine ve bilgisayar sistemleriyle entegrasyona kadar çeşitli işlemler için kullanılabilecek bir dijital arşiv oluşturur.

Bize ulaşın
E-posta adresinizi bizimle paylaşın, uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz hakkında bilgi verecektir!
Teşekkürler!
Hata! Formu gönderirken bir şeyler ters gitti.