Hakkımızda

Enfo Bilişim, dijital ve fiziksel arşiv hizmetleri ile sektöründe uçtan uca çözüm sağlayan bilişim firmasıdır. Geniş makine parkımız, tecrübeli ve dinamik ekibimiz, ileri düzey teknolojik çözümlerimizle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

Neden Enfo Bilişim?

  • 1995’ten bu yana sektörde öncü kuruluş
  • Uzman kadrosu ile güvenilir çözüm ortağı
  • Geniş hizmet ve ürün yelpazesi
  • Kendi üretimi %100 yerli EnfoDoc arşiv yazılımı
  • İnovatif ve teknolojiye hakim
  • Müşteri ihtiyaçlarına uygun özel çözümler
  • Uluslararası kalite standartları (ISO 27001, OHSAS 18001, ISO9001, ISO14001, ISO/IEC 20000)
+
0
Sektörel Deneyim
0
Tamamlanan Proje
%
0
Büyüme
0
Uzman Çalışan

Ana Hizmet Alanlarımız

Arşiv Sayısallaştırma 100%
Fiziksel Arşiv Hizmetleri 100%
Eğitim ve Danışmanlık 100%
Donanım Tedarik & Kiralama 100%
Yazılım ve Lisans Kiralama 100%

Kalite Politikamız

Firma olarak tüm faaliyetlerimiz ile ekolojik dengeye zarar vermeyeceğimizi, İlgili tarafların kalite bilincinin geliştirilmesi için çalışmalarda bulunacağımızı, Yasal yükümlülüklerimize, yürürlükteki tüm mevzuatlara ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uyacağımızı,

Sürekli gelişme felsefesini ve sistemlerini tüm süreçlerde YÖNETİM SİSTEMİ‘ne uygun hale getireceğimizi ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, tüm personele özümseteceğimizi ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığımızı ve rekabet gücümüzü arttıracağımızı,

Sektöründeki teknolojik yenilikleri risk odaklı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılayacağımızı taahhüt ederiz.

Süreklilik

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi ile kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Hedefler

Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması, iş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirliyoruz.

İnovatif

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimler, sürekli iyileştirme yaklaşımı ile tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeye yükseltilmesi için çalışıyoruz.

Referanslarımız

Basında Biz

Kalite Belgelerimiz

blank
blank
blank
blank