• [email protected]
  • Bağlarbaşı Mahallesi İncilik Sokak Defne Apartmanı No:5 D:12 Maltepe / İstanbul
Hakkımızda

Hakkımızda

Enfo Bilişim Ailesi olarak uzun yıllardır arşiv piyasasına yön vermekteyiz.

Demo Talebi

Kobiler, mali müşavirlik büroları, hukuk büroları, odalar, site ve yaşam alanı yönetim merkezlerince özellikle tercih edilen yazılımımız hakkında detaylı bilgi almak ve teklif talep etmek için bize ulaşın.

Demo Talebi

Enfo Bilişim A.Ş. teknoloji, dijital ve fiziksel arşiv hizmetleri ile sektörlerinde uçtan uca çözümler sağlayan; arşiv, teknoloji, yazılım, donanım, danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Geniş makine parkımız, tecrübeli ve dinamik ekibimiz, ileri düzey teknolojik çözümlerimizle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

Enfo Bilişim A.Ş. olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ve EnfoDoc Dijital Arşiv Yazılımımız ile tüm kurumsal firmaların arşivlerini son teknoloji ürünleri kullanarak dijitalleştiriyor, bütüm CRM,ERP, BI, MIS, GIS gibi verilerinizin bulunduğu sistemler ile arşiv verilerinizi dijitalleştirerek bu sistemlerle tam entegre olarak çalışıyor ve verilerinizi bilgiye dönüştürüyoruz. Tecrübeli Arşiv Uzmanı Proje Yöneticilerimiz, size özel çözümler planlayan iş geliştirme Ekibimiz, alanında uzman Teknik Kadromuz ve deneyimli Müşteri Temsilcilerimiz ile size özel arşiv ve teknoloji çözümleri sunuyoruz. Enfo Bilişim Ailesi olarak uzun yıllardır arşiv piyasasına yön vermekteyiz.

Uluslararası Kalite Standartları (ISO 27001, OHSAS 18001, ISO 14001, ISO/IEC20000) ile profesyonel arşiv ve teknoloji hizmetleri sağlamaktayız.